Ориентално искуство за првпат во Mr.I

0

Наргиле, ориентална традиција која живее и денес, стара 500 години која доаѓа од Турција, но зачетоците ги бележи во Индија.

Инаку својата популарност ја достигнува во 1700 година за време на Отоманската империја.

15207787_10154688535811192_1222019592_n

Како и секогаш, Mr.I се први што се однесува до промените кои ќе направат атмосфера за паметење.

Од оваа среда Shisha room, наргиле соба во Mr.I, по ПРОМОТИВНА ЦЕНА од 400 денари –  нешто различно кое ќе сакате да го пробате.

Место во кое се мешаат сите вкусови на задоволствата, соба во која покрај вашето кафе можете да уживате во различните вкусови на наргиле.

Активност за вистински хедонисти, но и за оние кои секогаш сакаат да пробаат нешто ново.

Ве очекуваме во среда, на сосема нова средба и пријателски моменти за паметење.

Shisha – smoke your flavor!

Повеќе информации и резервации на телефонските броеви:

+389 (0) 70 30 70 20

+389 (0) 70 37 70 08

+389 (0) 78 29 97 16

При објавување материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.