Најдобрата зимска забава и оваа година беше во Snow Patrol Lodge

0

Оставаме уште еден фантастичен новогодишен викенд зад нас! Неколку дена исполнети со добра музика во Snow Patrol Lodge.

Присутните имаа можност да се забавуваат со музиката на DJARTO, DENNY BEGIC, NUTTYFIYAH и DJ GOCE SAF.

Како секоја година, така и оваа, Snow Patrol Lodge има своја приказна, луѓе и настани кои остануваат запаметени.

Но, зимските доживувања не застануваат тука. Тимот на Snow Patrol Lodge Ве очекува секој работен ден, за викенди или пак за време на Вашиот одмор да ја почувствувате атмосферата на Шапка.

Резервации и информации преку фан страната на Фејсбук – https://www.facebook.com/SPLPS/ и телефонскиот број 044 361 233.

При објавување материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.