Како изгледа најлуксузната вила во Тексас?

0

Денеска ве носиме во најлуксузната вила која се наоѓа во Тексас.

Оваа вила има проценета вредност од неверојатни 32 милиони долари. Раскошната градба се простира на 3437 метри квадратни и има три големи салони за дневен престој, осум спални соби, 17 бањи, сала за спорт и аква парк со базен.

Вилата е декорирана со антиквитети, скап мермер, уникатни винтиџ детали и модерни елементи. Ентериерот нуди посебно доживување, влез во светот на луксузот, раскошот и гламурот, додека екстериерот на вилата нуди разладување во жешките денови, забава во аква паркот и максимална приватност.

Погледнете како изгледа оваа неверојатно луксузна градба:

kukja-teksas (18) kukja-teksas (17) kukja-teksas (16) kukja-teksas (15) kukja-teksas (14) kukja-teksas (13) kukja-teksas (12) kukja-teksas (11) kukja-teksas (10) kukja-teksas (9) kukja-teksas (6) kukja-teksas (8) kukja-teksas (5) kukja-teksas (7) kukja-teksas (3) kukja-teksas (2) kukja-teksas (1) kukja-teksas

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.